Logotyp Enteo
zmiana
zmiana
zmiana
01

O nas

Firma to przede wszystkim ludzie. Nasz zespół składa się ze specjalistów od lat związanych z branżą IT. Technologie, na których pracujemy, są tylko narzędziem. Ich umiejętne użycie pozwala na stworzenie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb – bezpiecznych, wygodnych i dopracowanych. Proponując rozwiązania najpierw poznajemy potrzeby naszych Klientów, specyfikę prowadzonych biznesów oraz budżety przeznaczone na wykonanie projektów. W oparciu o anilzę potrzeb Klienta proponujemy rowiązania korzystając z naszej wiedzy i doświadzcenia.

  • Oprócz obsługi infrastruktury IT, oferujemy usługi doradcze, audyty oraz szkolenia. Korzystamy z naszej wiedzy i doświadczenia, aby przygotować rozwiązania, które wzmacniają biznes i minimalizują ryzyka. 

Nasze kompetencje

Członkowie naszego zespołu posiadają międzynarodowe certyfikacje dotyczące produktów VMware, Microsoft, Linux, Cisco, Fortinet, Prince2. Dbamy o to, by nasza wiedza była rzetelna, aktualna i szeroka. W IT, które jest bardzo dynamiczną branżą, bardzo ważne jest bycie na bieżąco z nowinkami. Dlatego nieustannie poszerzamy swoje kompetencje oraz czujnie obserwujemy rynek. Dla najwyższej jakości usług współpracujemy z certyfikowanymi i doświadczonymi trenerami z zakresu technologii wirtualizacji.

Partnerzy technologiczni

serwery huwawei Fujitsu

KONTAKT

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

ENTEO TECH

Toruńska 155/312
85-950 Bydgoszcz

 

ENTEO TECH Oddział Warszawa

  • (22) 242 81 30

ENTEO TECH
Oddział Bydgoszcz

  • (52) 511 09 21

ENTEO TECH
Oddział Kraków

  • (12) 444 61 10

Formularz kontaktowy



Dział handlowy

[email protected]

Logotyp Enteo

Dział techniczny

[email protected]