Logotyp Enteo
zmiana
zmiana
zmiana
01

O nas

Nasza firma to przede wszystkim ludzie. Nasz zespół składa się ze specjalistów od lat związanych z branżą IT. Technologie, na których pracujemy, są tylko narzędziem. Ich umiejętne użycie pozwala na stworzenie rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych klientów – bezpiecznych, wygodnych i dopracowanych. Skupiamy się na rozwiązaniach, spełniających nawet najbardziej wygórowane wymagania, uwzględniając przy tym możliwości finansowe naszych klientów.

  • Oprócz dbania o infrastrukturę IT, oferujemy usługi doradcze oraz szkolenia. Korzystamy z naszej wiedzy i doświadczenia, aby przekazać wiedzę, która przydaje się w praktyce. Służymy także rzetelnym doradztwem z dziedziny IT. Dzielimy się naszymi umiejętnościami i możliwościami – wszystko dla dobra naszych klientów.

Nasze kompetencje

Członkowie naszego zespołu posiadają międzynarodowe certyfikacje dotyczące produktów VMware, Microsoft, Linux, Cisco, Fortinet, Prince2. Dbamy o to, by nasza wiedza była rzetelna, aktualna i szeroka. W IT, które jest bardzo dynamiczną branżą, bardzo ważne jest bycie na bieżąco z nowinkami. Dlatego nieustannie poszerzamy swoje kompetencje oraz czujnie obserwujemy rynek. Dla najwyższej jakości usług współpracujemy z certyfikowanymi i doświadczonymi trenerami z zakresu technologii wirtualizacji.

 

Partnerzy technologiczni

 

serwery huwawei

 

KONTAKT

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

ENTEO TECH Oddział Bydgoszcz

ul. Toruńska 155, Bydgoszcz

  • (52) 522 22 34
    (52) 58446 27

ENTEO TECH Oddział Warszawa

ul. Sulmierzycka 6/60, Warszawa

  • (22) 465 93 62

ENTEO TECH Oddział Poznań

ul. Bóżnicza 15/6, Poznań

  • (61) 668 20 70

ENTEO TECH Oddział Łódź

ul. Główna 69, Kleszczów

  • (42) 239 03 05

Enteotech

ul. Toruńska 155/312
85-950 Bydgoszcz

Formularz kontaktowyDział handlowy

[email protected]

Logotyp Enteo

Dział techniczny

[email protected]